Wysyłka

Paczki wysyłamy za pośrednictwem firm DHL Express, Deutsche Post, Swiss Post, bpost International, HK POST oraz USPS.Ważna informacja: Możesz śledzić przesyłkę na stronie za pomocą numeru referencyjnego paczki. Jeśli nie otrzymałeś tego numeru, skontaktuj się z działem obsługi klienta. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w przewidywanym terminie, skontaktuj się z działem obsługi klienta w celu uzyskania pomocy.


Najczęściej zadawane pytania dotyczące wysyłki

Wysyłamy paczki do dowolnego kraju na świecie. Dostarczamy je również do skrytek pocztowych  i APO/FPO.

Większość zamówień złożonych od poniedziałku do piątku zostanie zapakowanych i wysłanych w ciągu 1-2 dni roboczych, chyba, że w informacji o produkcie zaznaczono inaczej. Nasze standardowe wysyłki otrzymują numer referencyjny. Za jego pomocą możeszśledzić przesyłkę w celu uzyskania dokładniejszych informacji o przewidywanym terminie dostawy. Klient jest odpowiedzialny za podanie prawidłowego adresu w trakcie dokonywania transakcji. Jeśli paczka jest niedostarczona z powodu nieprawidłowo podanego adresu, klient ponosi wszelkie koszty ponownej wysyłki.

W ciągu 12- 48 godzin po wysłaniu przesyłki, dostaniesz wiadomość e-mail zawierającą nazwę przewoźnika. Możesz także sprawdzić tę informację logując się w sekcji Status zamówienia. Skopiuj i wklej numer referencyjny przesyłki w celu sprawdzenia statusu swojej paczki na stronie przewoźnika. Informacje o przesyłce mogą nie być dostępne natychmiast- aktywacja procesu może zająć kilka dni. Przewoźnicy pocztowi mogą nie dostarczać aktualnego statusu paczki.