Doručovací informace

Mezi naše dopravce patří DHL Express, Deutsche Post, Swiss Post, bpost International, HK POST a USPS.Důležitá Poznámka: Sledujte vaši zásilku na stránce pomocí sledovacího čísla. Pokud jste neobdrželi své sledovací číslo, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Pokud jste neobdrželi váš balíček v odhadovaném termínu, prosím kontaktujte náš zákaznický servis pro pomoc.


Nejčastější dotazy na poštovné
 

Zásilky zasíláme mezinárodně do jakékoli země na světě. Zasíláme také do PO a APO/FPO.

Většina objednávek od pondělí do pátku bude zabalena a odeslána do 1 až 2 pracovních dnů, není-li jinak uvedeno na stránce podrobností produktu. Naše standardní doručení je poskytováno se sledovacím číslem. Prosím zobraztesi stránku s odhadem dodávky pro konkrétní dodací lhůty. Zákazník je zodpovědný za poskytování správné adresy u pokladny. Je-li balíček nedoručitelný díky nesprávné adrese, zákazník může být odpovědný za veškeré náklady za odeslání balíčku.

12-48 hodin poté, co jsme vaše položky odeslali, vám pošleme e-mail s oznámením dodávky, která zahrnuje jméno dopravce. Tyto informace lze také zobrazit po přihlášení do on-line sekce statutu objednávky. Zkopírujte a vložte sledovací číslo na internetových stránkách dopravce a zobrazíte stav vaší zásilky. Informace o sledování nemusí být okamžitě k dispozici, aktivace pro sledování informací může trvat pár dní. Poštovní dopravci neposkytují žádné informace o aktuálním stavu sledování.