İade ve Para İadesi Politikası

Bizden alınan tüm ürünler siparişin verildiği tarihten itibaren 30 gün içinde tam para iadesi karşılığında iade edilebilir veya değiştirilebilir.

Lütfen bunun nasıl gerçekleştirileceğini anlatan aşağıdaki adımları okuyun.

1. Ürünü iade etmeden önce bize bir e-posta göndererek ya da web sitemizde bulunan iletişim formunu kullanarak bir iade talebinde bulunun. Lütfen adınızı, sipariş numaranızı, iade sebebini ve tam para iadesi mi yoksa başka bir ürünle değişim mi istediğinizi belirtin. Talep gönderildikten sonraki 1-2 iş günü içinde bir RMA numarası ve ürün iadesi talimatlarını içeren bir e-posta ile sizinle iletişime geçilecektir.

2. İade edilen ürünler eksiksiz durumda olmalı ve gerekli parçalara sahip olmalıdır. Bir ürünü iade ederken lütfen paketin üzerine RMA numaranızı yazın.

3. Kusurlu olmayan iadeler için iade gönderimi ücretlerini ödememekteyiz. İade edilen ürünlerin düzgün bir şekilde paketlenmiş olması da müşterinin sorumluluğundadır.

4.  Para iadeleri ilk ödeme yöntemine ödenir. Para iadesi, iade ettiğiniz ürün elimize geçtiği gün yapılacaktır.  Ürünün iade edilmesi gerekmiyorsa, para iadesi size e-posta ile belirttiğimiz tarihte yapılacaktır.

Siparişi verdiğiniz tarihten 30 gün sonra ürünün kusurlu olması nedeniyle aynı ürün ile değişim yapmak istemeniz durumunda, sattığımız tüm ürünlerin sipariş tarihinden itibaren 6 ay değişim garantisine sahip olduğunu bilmenizi isteriz.  Değişim için lütfen sipariş numaranız ve kusur açıklaması ile birlikte bize e-posta gönderin.  Aynı ürünü veya sizin tarafınızdan belirtilen aynı değerdeki bir eşdeğer ürünü gönderebiliriz.